wtorek, 1 marca 2011

Nowy OceanDVD

Zaprzyjaźniony sklep internetowy OceanDVD.pl wznowił działalność po kilkutygodniowym niebycie spowodowanym zmianą właściciela i siedziby firmy oraz unowocześnieniem szaty graficznej i poprawą funkcjonalności strony.Ten fajowski sklep znacznie poszerzył ofertę Blu-ray, wprowadzając wiele nowych tytułów, często po naprawdę niespotykanych nigdzie indziej cenach - filmy na tym nośniku można kupić w Oceanie już od 19 zł!

Aż o kilkaset pozycji wzrosła również oferowana przez Ocean ilość filmów DVD w cenach promocyjnych - w nowym dziale OKAZJE widnieje mnóstwo tytułów (często całych pakietów) w najniższych cenach na rynku (sprawdzone!). Z kolei w innym nowym dziale Oceanu - UNIKATY - można znaleźć trudne do zdobycia bądź w ogóle niedostępne już w szerokiej dystrybucji filmy (najczęściej pakiety bądź edycje limitowane). Obecnie sklep posiada na stanie kilkadziesiąt unikatów, w tym takie rarytasy jak słynna "Kolekcja Potworów" czy 21-płytowa "Kolekcja Kina Radzieckiego".

Wciąż w Oceanie dostępna jest również opcja importu płyt z USA lub Wielkiej Brytanii. Co więcej, ceny mocno poszybowały w dół - dolna granica zaczyna się już od 19 zł!

Ponadto non stop - na stronie sklepu oraz nowo utworzonym profilu facebookowym OceanDVD.pl - są organizowane rozmaite wyprzedaże i ekskluzywne akcje promocyjne, weźmy np. pierwszą z brzegu akcję - wszystkie wydane w Polsce filmy włoskiego mistrza kina grozy Dario Argento w cenie po 9 zł każdy (widzę, że "Suspirię" wyprzedali na pniu).

OceanDVD - to się opłaca :)!

5 komentarzy:

 1. Gratulacje z okazji przejęcia. Szkoda by było żeby taki fajny sklep się zmarnował.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielkie dzięki za tego niusa, gdyby nie to to bym nigdy nie poznał pewnie tego genialnego sklepu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. O ile dobrze kojarzę - "Kolekcja Potworów" to ten zbiór z klasyką kina z lat wczesnych ubiegłego wieku? Ostatnio widziałem do kupienia to na allegro z jakąś chorą kwotę. A o ile dobrze pamiętam, spora część z filmów opublikowanych w tym zbiorze jest na licencji public domain.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, czy jest jeszcze szansa na nowe wpisy? Albo chociaż na nowe wpisy w Zgryźliwych Tetrykach (bardzo mi ich brakuje)?

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam

  Występujemy z propozycją wzięcia udziału w projekcie, którego celem jest propagowanie i promocja najlepszych artykułów polskich blogerów zajmujących się szeroko rozumianą kulturą i rozrywką.

  Kulturalna Szafka to w pełni niekomercyjny projekt, którego celem jest, z jednej strony - informować jak największe grono odbiorców o najciekawszych wydarzeniach; z drugiej strony pasjonatom tematu, a więc blogerom, dziennikarzom i recenzentom, udostępnienie przestrzeni działania, na której będą mogli przekazywać innym swój punkt widzenia na temat wybranych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych.

  Interesuje nas wszystko co związane jest z tak zwaną kulturą wysoką i popularną. Wszystko, co zajmuje Was na co dzień, a co potencjalnie zająć może również innych a więc kino, teatr, muzyka, sztuki piękne, literatura oraz inne dziedziny szeroko rozumianej kultury to sedno Kulturalnej Szafki.

  Nasz FanPage, organizacja non-profit, to również świetne miejsce promocji prowadzonych przez Was blogów i stron tematycznych.
  Naszym zdaniem Wasz blog w pełni spełnia wszystkie nasze kryteria dlatego wychodzimy z propozycją podjęcia luźnej współpracy, której zakres polegać będzie na wymianie barterowej:

  Ze strony autora bloga/strony oczekujemy tylko:
  - Informacji drogą mailową o gotowości wzięcia udziału w projekcie, co równoznaczne będzie z gotowością udostępnienia artykułów na Facebooku (rzecz jasna linkowanych bezpośrednio ze strony danego bloga!)
  - Informacji drogą mailową w przypadku, jeśli autor zechce polecić nam któryś ze swych opublikowanych lub dotąd nieopublikowanych artykułów.

  Z naszej strony zapewniamy:
  - Promocję (bezpłatną!) bloga i treści na nim zawieranych (niemal wszystkie informacje udostępniane czytelnikom Kulturalnej Szafki podawane są w formie postów zawierających link do strony źródłowej Waszego bloga oraz wybranego fragmentu danego artykułu, np. leadu).
  - Możliwość uczestniczenia w projekcie, którego celem jest udostępnienie odbiorcom najlepszych polskich blogów Możliwość stron tematycznych.
  - Możliwość dotarcia, dzięki naszej działalności (w tym prowadzonych przez nas kampanii reklamowych na łamach Facebooka) do szerszego grona odbiorców.

  Zaplanowaliśmy intensywną kampanię reklamową Kulturalnej Szafki, której zasięg obejmie polskich użytkowników portalu społecznościowego Facebook. Innymi słowy będzie o nas głośno.

  Informację mówiącą o chęci wzięcia udziału w projekcie (co oczywiście do niczego nie zobowiązuje, a zwraca jedynie naszą uwagę na danego bloga) proszę przesyłać na adres remek@klubszafa.pl.

  A jak to wygląda w praktyce: https://www.facebook.com/KulturalnaSzafka

  Z poważaniem
  - Remek Piotrowski - redakcja FanPage Kulturalna Szafka
  remek@klubszafa.pl

  OdpowiedzUsuń